Закъсалият италиански гранд Милан се издъни у дома срещу Удинезе и стига само о равенство 1:1. Срещата бе от 24-ия кръг на Серия "А", а тимът на Синиша Михайлович пропусна да скъси дистанцията до претендентите за третото място - Интер и Фиорентина.

Гостите от Удине, които кретат във втората половина на таблицата, откриха резултата в 17-ата минута. Бившият бранител на домакините Пабло Армеро се оказа на точното място на границата на вратарското поле и след серия от удари към Донарума успя да прати топката в мрежата - 1:0.

В 48-ата минута Милан направи безупречна контраатака, която бе завършена от Карлос Бака - 1:1.

Домакините отново трябва да благодарят и на своя млад вратар Джанлуиджи Донарума, който на няколко пъти се намеси решително и продължава да впечатлява всичко в Италия.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!