Българският национал Живко Миланов направи дебют за руския Том (Томск). Зетят на шефа на БФС Борислав Михайлов преди три дни подписа за две години с тима, а днес се включи и в контролата срещу Сибир (Новосибирск), завършила 1:1. Живко и другият българин в редиците на Том - Пламен Николов, започнаха като титуляри и се представиха на ниво. В 15-ата минута след бърза комбинация Павел Гьошев откри резултата в полза на домакините, след като би в далечния ъгъл на вратаря Ришкун.

В 20-ата минута Миланов дори можеше да се разпише, след като се включи в една атака по дясното крило и стреля опасно. В последния момент обаче защитник се хвърли в краката му и изчисти в корнер. На почивката Живко беше сменен, а Николов остана на терена до края на мача. В 88-ата минута Дудолев изравни за Сибир. През миналия сезон Том се подвизаваше в Първа дивизия, но успя да се върне във Висшата лига. Миланов пък игра три години в румънския Васлуй, но договорът му изтече.