Българският национал Живко Миланов игра цял мач за Васлуй и се отчете с асистенция при убедителната победа с 4:0 над Брашов. Двубоят бе реванш от 1/2-финалната фаза на турнира за Купата на Румъния. Миланов и съотборниците му бяха загубили с 0:1 първата среща, но след категоричния успех у дома се класират на финала, където ще спорят за трофея с ЧФР Клуж на 26 май.

За Васлуй участие в реванша не взе Станислав Генчев, който се възстановява от контузия.

Домакините откриха резултата в 27-ата минута чрез Раул Костин, а само две по-късно Уесли увеличи преднината на Васлуй след асистенция на Живко Миланов. В първите минути на втората част бе решено всичко, след като Лусиан Санмартеан направи 3:0 в 53-ата, а малко след това играч на гостите бе отстранен от игра с директен червен картон. В 73-ата минута Карлос Костли оформи крайното 4:0 и Васлуй се класира на финала за Купата на Румъния след общ резултат от двата мача 4:1. /БЛИЦ