Живко Миланов игра цял мач, а Станислав Генчев влезе като резерва в 66-ата минута на мястото на Лучиан Санмартен при загубата на Васлуй с 0:1 от Глория Бистрица в среща от 21-ия кръг на румънското първенство по футбол.

Вратарят на домакините Душан Кучак пусна гол в 23-ата минута, когато точен от 16 метра бе Адриан Йоан Хора. Това поражение смъкна Васлуй до седмото място с 35 точки, колкото има и шестият Динамо (Букурещ). Глория Бистрица излезе от зоната на изпадащите и вече заема 13-о място.

В петък вечерта Живко Желев игра цял мач за Стяуа, който победи с 1:0 Оцелул Галац и остана равен по точки с лидера във временното класиране ЧФР Клуж./БЛИЦ

ФК Тимишоара – Униреа Урзичени

Класиране след 21 кръг: 1.ЧФР Клуж 39, 2.Стяуа 39, 3.Рапид 36, 4.Униреа Урзичени 36 (20 мача), 5.ФК Тимишоара 35 и др.