Българският национал Георги Миланов игра като титуляр за Грасхопър при домакинската загуба от аутсайдера Вадуц с 1:2 в среща от 34-ия кръг на швейцарската Суперлига.

Всички попадения бяха реализирани до 23-ата минута на мача. Морено Констанцо (15) изведе гостите от Лихтенщайн напред в резултата, а Мунас Дабур (20-дузпа) изравни. Филип Мунтвилер (23) обаче бързо възстанови преднина на Вадуц, който в крайна сметка стигна до успеха. Георги Миланов остана на терена до 58-ата минута, когато на негово място в игра се появи Харис Табакович.

След поражението си „скакалците” от Цюрих са четвърти във временното класиране с 49 точки. Вадуц заема осма позиция с 35 точки. Базел вече спечели титлата и е на върха с 80 точки, следван от Йънг Бойс с 66 точки и Люцерн с 50 точки.