Българският защитник Живко Миланов игра цял мач за Том (Томск) при равенството 1:1 с Краснодар в мач от 21 кръг на руската Премиер лига. Заради проблем с терена на стадион „Труд“ в Томск, двубоят се игра в Перм.

Миланов получи жълт картон в добавеното време на двубоя. Титуляри за Краснодар започнаха игралите в „А“ група Жоазиньо („Левски“) и Марсино Нуньо (Черноморец). Бразилецът игра цял мач, а бившият португалски играч на „акулите“ беше заменен в 80-ата минута.

Кирил Панченко откри резултата в 60-ата минута с далеч удар, който хвана неподготвен вратаря на гостите Андре Синицин. Том обаче не успя да удържи аванса си и Вандерсон изравни две минути преди края.

С това равенство Том събра 17 точки и се намира на 14-о място в класирането. Краснодар излезе на шесто място, като измести Амкар. Двата тима имат по 34 точки.

На 17 март 2014 г. (понеделник): Спартак (Москва) - Анжи

КЛАСИРАНЕ: 1.ЛОКОМОТИВ (МОСКВА) 44, 2.Зенит 41, 3.Спартак (Москва) 39, 4.Динамо (Москва) 39, 5.ЦСКА (Москва) 37 и др.