Българският национал Георги Миланов беше титуляр за ЦСКА (Москва) при равенството 3:3 срещу Уфа. Срещата от 11 кръг на руската Премиер лига се игра в Перм.

Миланов остана на терена до 55-ата минута, когато беше заменен от Сейду Думбия. ЦСКА (Мосва) на три пъти беше догонващ, но и трите пъти успяваше да изравни.

Фелисио Браун Форбс даде аванс на Уфа в 12-ата минута, но в 43-ата Василий Березуцки изравни. Максим Семахин отново даде преднина на символичните домакини в 50-ата, а Бибрас Натхо изравни девет минути по-късно.

В 87-ата минута бившият играч на българския ЦСКА Марсиньо прати топката в напречната греда на Игор Акинфеев, а резервата Николай Сафрониди беше точен при добавката. В 90-ата минута Натхо изравни с точно изпълнение на дузпа.

Московското дерби между Локомотив и Спартак не излъчи победител – 1:1 след два късни гола. Мануел Фернандеш даде аванс на „железничарите“ в 84-ата минута, а три минути след това Роман Широков изравни.

На 27 октомври 2014 г. (понеделник): Краснодар – Терек, Динамо (Москва) – Рубин

КЛАСИРАНЕ: 1.Зенит 26 т., 2.ЦСКА (Москва) 25 т., 3.Кубан 20 т., 4.Динамо (Москва) 19 т., 5.Краснодар 18 т. и др.