ЦСКА (Москва) отпадна от Купата на Русия. Тимът на българския национал Георги Миланов загуби от Краснодар с 0:1 на полуфинал.
Нашият халф се появи на терена едва в 63-ата минута, след като резултатът вече бе 1:0 в полза на съперника. За половин час престой на игрището Миланов не успя да помогне на “армейците” да избегнат поражението.

Единственото попадение заби бразилеца Вандерсон в 28-ата минута. В 77-ата минута Миланов се оказа на добра позиция, но след отправения удар, топката рикошира в съперник. Жоазиньо игра цял мач за гостите. Достигането до тази фаза е най-големият успех в историята на клуба.

Краснодар ще срещне на финала победителя от сблъсъка между Ростов и Луч-Енергия (Владивосток), който е утре. Финалът е на 8 май на стадион "Анжи-Арена" в Каспийск.