Българският национал Георги Миланов игра цяло второ полувреме и се отчете с асистенция при домакинската победа на ЦСКА (Москва) срещу Уфа с 2:0 в среща от 14-ия кръг на руската Премиер лига.

Миланов не бе сред титулярите на домакините, които поведоха в 21-ата минута след точка изпълнена дузпа от Сергей Игнашевич. „Армейците” запазиха аванса си до края на първата част, а веднага след почивката треньорът им Ленуид Слуцки пусна в игра Георги Миланов. Българският полузащитник замени национала на Кот д’Ивоар Сейду Думбия и се възползва от дадения му шанс за изява, подавайки в 62-ата минута за попадението на сръбския полузащитник Зоран Тошич.

Гостите не намериха сили дори за почетно попадение и ЦСКА напълно заслужено записа 11-ата си победа за първенство от началото на сезона. Тимът от руската столица е убедителен лидер с 36 точки. Уфа заема 13-а позиция с едва 10 точки.