Георги Миланов записа полувреме игра при победата на своя ЦСКА (Москва) с 5:1 над Краснодар. Българинът получи лека контузия и беше заменен от ветерана Елвир Рахимич.

Гостите пристигнаха с добър баланс от последните си срещи, но бяха ударени сериозно в първите 40 минути на мача.

Зоран Тошич вкара хеттрик (14, 27, 39-а минута), а Сейду Думбия добави още един за 4:0 на почивката. Павел Мамаев върна едно попадение за Краснодар в 49-ата, но Сергей Игнашевич оформи крайното 5:1 в 67-ата.

ЦСКА вече е на четвърта позиция, на 6 точки от място в топ 3, с 24 точки, колкото има и Краснодар позиция по-ниско в таблицата.

На 28 октомври (понеделник): Кубан - Анжи

КЛАСИРАНЕ: 1.ЗЕНИТ 35 т., 2.Локомотив (Москва) 30 т., 3.Спартак (Москва) 30 т., 4.ЦСКА (Москва) 24 т., 5.Краснодар 24 т. и др.