Българският национал Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва) при победата с 1:0 над Урал в мач от 25 кръг на руската Премиер лига.

Единственото попадение в мача реализира Ахмед Муса в 17-ата минута. Нигерицеът завърши комбинация, преминала през Зоран Тошич и Сейду Думбия.

Осем минути преди това вратарят на Урал Заболотни спаси удар на Миланов, който стреля при добавка на изстрел на Тошич, отразен от стража на гостите.

Победата приближи ЦСКА (Москва) на две точки от лидера Локомотив (Москва) и на една от втория в класирането Зенит. „Железничарите“ и тимът от Санкт Петербург имат мач по-малко.

На 13 април (неделя): Локомотив (Москва) – Анжи, Рубин – Кубан
На 14 април (понеделник): Волга – Динамо (Москва)

КЛАСИРАНЕ: 1.Локомотив (Москва) 51, 2.Зенит 50, 3.ЦСКА (Москва) 49, 4.Спартак (Москва) 44, 5.Динамо (Москва) 43 и др.