Българският национал Георги Миланов игра цял за ЦСКА (Москва) при зрелищната победа с 4:3 като гост на Урал. Срещата беше от 9-ия кръг на руската Премиер лига.

Домакините от Екатеринбург откриха резултата в 10-ата минута чрез Манучарян, но още до почивката Миланов и компания съумяха да обърнат. В 29-ата Алан Дзагоев изравни след асистенция на Зоран Тошич, а във 2-ата минута на добавеното време Ерьоменко се разписа за 1:2 след подаване на Дзагоев.

Десет минути след началото на втората част Смолов изравни за Урал - 2:2. Появилият се на смяна за ЦСКА Сейду Думбия даде нова преднина на гостите в 69-ата минута. И за това попадение асистенцията беше на Дзагоев - 2:3. Дотук обаче не спряха головете. В 83-ата публиката на домакините отново изригна. Точен за 3:3 беше Ерохин, а победното попадение за гранда от Москва падна в 89-ата, когато Думбия отново наказа Урал, този път след аситенция на Ефремов - 3:4.

След измъчената победа Георги Миланов и съотборниците му се изкачиха на второто място с 21 точки, на 3 зад лидера Зенит, който от 17:30 часа приема Спартак (Москва). Урал пък е на 13-ото място с 4 точки.