ЦСКА (Москва) записа трудна победа с 2:1 над последния в класирането Арсенал (Тула) в мач от 7 кръг на руската Премиер лига.

Българският национал Георги Миланов беше титуляр за „армейците“ и три минути преди края удари греда. В добавеното време халфът беше заменен от Дмитрий Ефремов.

Бибрас Натхо даде ранен аванс на ЦСКА (Москва) с точно изпълнение на дузпа в 6-ата минута. В 50-ата минута Александър Зотов изравни, възползвайки се от слабостта на Игор Акинфеев при далечните удари.

Роман Ерьоменко донесе победата да столичния тим в 78-ата минута с хубав удар от воле след изпълнение на корнер.

РУСИЯ, ПРЕМИЕР ЛИГА, 7 КРЪГ
От 13 септември (събота)
ЦСКА (Москва) – Арсенал (Тула) 2:1

ПРЕДСТОЯЩИ
На 13 септември (събота): Локомотив (Москва) – Мордовия, Зенит – Динамо (Москва), Ростов – Рубин
На 14 септември (неделя): Спартак (Москва) – Торпедо (Москва), Краснодар – Уфа
На 15 септември (понеделник): Амкар – Урал, Терек – Кубан

КЛАСИРАНЕ: 1.ЗЕНИТ 18 Т., 2.Динамо (Москва) 15 т., 3.ЦСКА (Москва) 15 т., 4.Кубан 14, 5.Терек 13 т. и др.