Георги Миланов влезе на смяна за ЦСКА (Москва) при победата с 3:0 над Волга в мач от 23-ия кръг на руската Премиер лига. Българският национал беше резерва в днешната среща, като се появи на терена в 80-ата минута. Миланов замени Сейду Думбия.

Московчани започнаха вихрено мача. До 7-ата минута съотборниците на Миланов решиха всичко срещу аутсайдера в руския шампионат, след като набързо поведоха с 2:0. Първо в 5-ата минута Зоран Тошич откри резултата след асистенция на Думбия, а само 120 секунди след това Алан Дзагоев удвои. Тогава руският национал направи добавка, след като отново Думбия беше стрелял в гредата и на празна врата нямаше как да сбърка.

Дзагоев си изкара червен картон в 41-ата минута заради груб фаул, но това не повлия негативно на резултата от двубоя. "Армейците" дори стигнаха до трети гол. Вкара го Понтус Вернблоом в 69-ата минута.

След успеха ЦСКА (Москва) събра 43 точки и се изравни с третия Динамо (Москва). Лидер с 48 точки е Локомотив (Москва), а Зенит има 47. Волга остава предпоследен с 18.

ЦСКА (Москва) - Волга 3:0

КЛАСИРАНЕ: 1.Локомотив (Москва) 48 т., 2.Зенит 47 т., 3.Динамо (Москва) 43, 4.ЦСКА (Москва) 43, 5.Спартак (Москва) 41, 6.Краснодар 40, 7.Амкар 35 и др.