Милуол изненадващо победи с 3:2 като гост Саутхемптън в преиграването за ФА Къп, след като първа среща завърши без победител - 1:1. Така аутсайдерът в Чемпиъншип се класира за 1/8-финалите, където ще има за съперник Болтън с Мартин Петров. Мачът ще се играе на 18 февруари на стадиона на Милуол - "Дъ Ден".

Срещата в Саутхемптън премина през няколко обрата, като първо Лиъм Тротър откри за Милуол, но до почивката Адам Лалана възстанови равенството за домакините, заемащи второто място в Чемпиъншип и борещи се за класиране във Висшата лига.

В 79-ата минута Рики Ламбърт отново даде аванс на "светците", но гостите се добраха до крайния успех благодарение на попадения на Дани Н`Гуесан и Лиъм Фийни в 79-ата и 92-ата минути.

В друго преиграване от 1/16-финалите на ФА Къп втородивизионният Блекпул победи с класическото 3:0 като гост третодивизионния Шефилд Уензди и също се класира напред, където ще гостува на Евертън.