Бившият нападател на „Левски“ и Лудогорец Мирослав Антонов отбеляза първия си гол в Израел. Антонов се разписа при загубата на Макаби Явне с 1:2 като гост на Макаби Ахи Назарет в мач от 22 кръг на Втора дивизия.

Българинът подсили Макаби Явне през януари със свободен трансфер от Монтана. В четвъртия си мач с екипа на тима Антонов изравни резултата в 64-ата минута, но домакините стигнаха до успеха с попадение на Бар Авитан шест минути преди края.

Макаби Явне допусна трети пореден мач без успех и падна на 12-а позиция в подреждането с 29 точки, макар че изостава само на 2 точки от място в челната осмица, отборите от която продължават борбата за промоция в елита след края на редовния сезон. Макаби Ахи Назарет е трети с 36 точки.