Българският халф Михаил Александров остана резерва за втория отбор на Борусия (Дортмунд) при победата с 1:0 над Динамо (Дрезден) в мач от 8 кръг на германската трета лига. Единственото попадение в мача реализира Маркус Пиосек, а успехът изкачи Борусия на 15-о място в класирането с 8. Със същия актив, но позиция по-назад е Динамо. Лидер със 17 точки е Зандхаузен.

Вчера Атанас Курдов игра едно полувреме за втория тим на Байер (Леверкузен) при загубата с 0:2 от резервния отбор на Майнц в мач от 6 кръг на Регионаллига Запад. Курдов се появи на терена в 46-ата минута на мястото на Тим Рубник. Попаденията в мача реализираха Грималди (4 минута) и Амани (87 мин.), като успехът качи втория отбор на Майнц на първо място в класирането с 13 точки. Тимът на Курдов е на предпоследното 17-о място с 4 точки./БЛИЦ