Двубоят се игра пред 2 500 зрители в Тренто, а тосканците ще се изправят срещу Палермо в мача за титлата. Юношата на Левски, който прави страхотен сезон, се представи прекрасно срещу силния състав на "фриуланите". Сиена при повече късмет можеше да реши срещата в редовното време, след като в 60-ата минута остана с човек повече, но пропуски попречиха на тима да триумфират преди края на 90-те минути. При дузпите Удинезе започна добре, след това Сиена изравни, Баточио уцели гредата над Иванов, след което последваха три точни удара за Сиена и два за Удинезе. Така при резултат 4:3 за Сиена Мазарини се засили, за да остави тима си в борбата за финала, но със страхотен рефлекс Иванов парира удара му и прати Сиена на мечтания и исторически финал в историята на клуба. Това е трети тим от водещите 5 отбора смятани за фаворите преди финалите, който Иванов и съотборниците му побеждават. Те изхвърлиха първо Интер, а след това и Лацио преди да се справят тази вечер с Удинезе. Интересното е, че в историята на Сиена дублиращият тим никога досега на се бе класирал сред първите 16 състава. /БЛИЦ