Илиян Мицански игра като титуляр при победата на Сувон Блу Уингс срещу Улсан с 3:1 в мач от 27-ия кръг на шампионата на Южна Корея. Успехът над състава на Хюндай доближи тима на българския нападател на седем точки от лидера Джонбук Моторс, който загуби с 0:1 от Инчон Юнайтед по същото време.

Мицански игра за трети път за Сувон и започна за първи път като титуляр, но продължава да търси първото си попадение. За сметка на това пък си заработи първи жълт картон, получен в самото начало на двубоя.

Два гола за Сувон вкара Чан-хун Квон, който откри от дузпа в 32-та минута и оформи крайното 3:1 в 73-таа. Чи-гон Ким изравни за гостите в 39-ата. Осем минути след началото на втората част Сан-хо Лий отново изведе домакините напред.