Българският нападател Илиян Мицански дебютира със загуба в корейското първенство. В мач от 23 кръг доскорошният футболист на Карлсруе се появи като резерва за Сувон Блууингс при загубата с 1:2 на Джонбук Моторс.

Жуниор Сантос даде аванс на Сувон Блууингс в 13-ата минута. В 72-ата Мицански се появи на мястото на Сео Джун Джин. В последните минути на мача домакините стигнаха до обрат. Луис Енрике изравни в 83-ата, а пет минути по-късно Джо Йон Ли вкара победното попадение за Джонбук Моторс. Ко Джа Рьон ог Сувон беше изгонен в добавеното време.

Тимът на Мицански е втори в класирането с 40 точки и вече изостава с 10 точки от лидера Джонбук Моторс. В сряда Сувон Блууингс приема Даеджон Ситизен, а в следващата неделя гостува на Джеджу Юнайтед.