Българският национал Илиян Мицански игра 13 минути за Кайзерслаутерн при домакинското равенство 1:1 с Херта в мач от 6 кръг на Втора бундеслига.

Мохамаду Идрису откри резултата за “червените дяволи” в 66-ата минута, когато беше точен от дузпа. Три минути по-късно берлинчани изравниха чрез бразилеца Рони.

В 77-ата минута Мицански се появи на терена, след като замени Александер Баумйохан. Българският национал не успя да помогне на тима си да стигне до победата. 7 минути преди края нападателят получи жълт картон.

Със спечелената точка Кайзерслаутерн вече има актив от 12 и заема четвърто място в класирането. Херта е пети с 11 точки. Айнтрахт (Брауншвайг) е първи с 15 точки, една повече от Енерги и Франкфурт.