Българският нападател Илиян Мицански се отчете с гол във втора поредна контрола на Кайзерслаутерн. 25-годишният футболист се разписа при победата на “червените дяволи” с 3:1 над Хауенщайн.

Петодивизионният тим дори откри резултата срещу Кайзерслаутерн с попадение на Шатнер в 40-ата минута. Елитният клуб успя да изравни едва в 78-ата минута чрез Иво Иличевич.

Илиян Мицански игра през второто полувреме за “червените дяволи” и вкара второто попадение за тима си. Той се разписа в 83-ата минута. Седем минути по-късно Иличевич вкара втория си гол в мача и оформи победата на отбора на Марко Курц.

Само преди дни Мицански вкара два гола за Кайзерслаутерн при победата с 16:0 над сборен отбор на местната област./БЛИЦ