Българинът Илиан Мицански не се появи в игра при победата на Инголщат над Бохум с 2:1. Той бе вписан сред резервите, но в хода на мача така и не получи шанс за изява от треньора Томас Орал.

Двата отбора изиграха скучно първо полувреме, в което почти липсваха опасности и пред двете врати. След почивката обаче картината на терена коренно се промени. В 56-ата минута Паскал Грос със страхотен удар изведе Инголщат напред в резултата. Радостта на домакините обаче бе твърде краткотрайна, след като Леон Горецка изравни за 1:1.

Все пак в 64-ата минута натискът на Инголщат даде резултат и Франциско да Силва вкара за крайното 2:1.

С победата Инголщат се изкачи на 9-о място с 35 точки. Бохум пък остана на 15-а позиция.