Монако загуби лидерската си позиция във Франция, след като направи 2:2 срещу Сошо в мач от десетия кръг. Монегаските не успяха да вземат трите точки, след като водеха с 2:0 на почивката. Гостите дръпнаха с два гола за една минута, Яник Ферйейра Караско се разписа в деветата и десетата минута. Младото крило откри след пробив на Марсел Тисеран и последвал пас на Хамес Родригес. След това Карлао сбърка подаване назад и изведе белгиеца сам срещу Симон Пуплен за 2:0. През втората част домакините излязоха преобразени и стигнаха до равенството, благодарение на два корнера. Първо Седрик Бакамбю намали, а Жозеф Лопи изравни след това. Новият треньор на Сошо Ерве Ренар може да се похвали с успешен дебют, но тимът му остава на една точка от последния Валансиен с актив от шест./БЛИЦ