Чилиецът Умберто Суасо и Освалдо Мартинес от Парагвай вкараха по един гол за Монтерей при победата с 2:1 над Сантос.

След изиграването на 13 кръга от мексикански шампионат Монтерей е единственият отбор, който няма загуба.

Суасо вкара още в четвъртата минута, но Кристиан Бенитес изравни за Сантос в 33-ата. Мартинес реализира победния гол в 48-ата минута.

Монтерей оглави класирането с 29 точки, изпреварвайки Крус Асул, който е с точка по-малко. Крус Асул може да се върне на върха, ако днес победи Морелия.

Бразилецът Жуниньо вкара в 22-ата минута за Тигрес при победата с 2:0 над Пумас, а Дамиан Алварес добави още едно попадение в 77-ат.

Аржентинецът Серхио Бланко всара единствения гол при победата на Керетаро с 1:0 над Естудиантес. Уругваецът Хорхе Родригес и бразилецът Данилиньо бяха точки за Хагуарес при успеха с 2:0 над Пачука.

Алфредо Морено стана автор на два гола за Атлас при победата с 3:1 над Атланте./БЛИЦ