Румънският бранител и звезда на българския шампион Лудогорец Козмин Моци получи освирквания при появата си в игра за националния тим на родината му, победил Дания с 2:0 в контролна среща, играна в Букурещ.

Нападателят на Стяуа Клаудиу Кешеру (53, 59) вкара и двата гола за Румъния в рамките на 6 минути, а Ланс Андерсен от гостите напусна принудителни и бе закаран в болница след удар с лакът на Лучиан Санмартеан още в 23-ата минута на срещата.

След почивката в 70-ата минута Моци влезе на мястото на Влад Чиричеш, появявайки се за трети път с националния екип, и бе освиркан явно от фенове на Стяуа, които може би още не са преглътнали отпадането си от Лудогорец на прага на влизане в групите на Шампионската лига.

Румъния – Дания 2:0
1:0 Клаудиу Кешеру (53), 2:0 Клаудиу Кешеру (59)