Дейвид Мойс дебютира със загуба начело на Манчестър Юнайтед. „Червените дяволи“ отстъпиха на Звездите на Тайланд с 0:1 в първия си мач от азиатското турне.

Тееретап Уинотай, който се състезава за Банкок Глас, вкара единственото попадение в мача в 50-ата минута. Нападателят е добре познат на Мойс, тъй като през сезон 2005/06 играеше за юношите на Евертън, а начело на първия тим на „карамелите“ беше именно шотландският специалист.

Дани Уелбек и Анан Янузай се отличиха с пропуски за Манчестър Юнайтед през първото полувреме, а през втората част и Уилфред Заха не успя да преодолее вратаря на домакините.