Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе стигна до точка срещу гранда Фенербахче на Жозе Моуриньо след равенство 2:2 в двубой от втория кръг на турското първенство. Момчетата на Стоилов се добраха до равенството в добавеното време на срещата.

Попадение на Гьозтепе в 30-ата минута, вкарано от Ромуло, не бе зачетено след намесата на ВАР.

В добавеното време на първата част Джалма Силва извърши нарушение, което доведе до дузпа за Фенербахче. С изпълнението се зае Един Джеко, който не остави никакъв шанс на Арда Йозчимен - 0:1 в третата минута на добавеното време.

Четири минути след това Себастиан Шимански центрира, а Юесф Ен Несири с глава прати топката в мрежата на Йозчимен за 0:2.

Гьозтепе се върна в двубоя в 68-ата минута, когато Корай Гюнтер от точката на дузпата с глава разстреля Доминик Ливакович.

В петата минута на добавеното време на двубоя Ромуло се отскубна от защитата на "фенерите" и преодоля Ливакович с изстрел в долния десен ъгъл, за да донесе точката на Гьозтепе.