Нанси поднесе една от сензациите на 30-ия кръг във френската Лига 1, след като победи кандидата за титлата ПСЖ с 2:1 след попадение в самия край.

Домакините поведоха още в 18-ата минута, когато Бакайе Траоре получи извеждащо подаване от Йоан Моло и матира италианския страж на парижани Сиригу за 1:1. До края на полувремето гостите не можаха да намерят адекватен отговор, но след почивката в 50-ата минута Мохамед Сисоко се възползва от асистенция на Арман и изравни за 1:1. Мачът вървеше към подялба на точките, когато в 89-ата минута Йоан Моло се превърна в герой за Нанси, отбелязвайки победния гол за 2:1.

След победата си Нанси се изкачи на 11-о място във временното класиране с актив от 36 точки, докато ПСЖ остана втори с 60 пункта, колкото има и лидера Монпелие, който освен, че е с по-добра голова разлика, има и мач по-малко на сметката си. Гостуването на Монпелие от този кръг срещу Олимпик (Марсилия) бе отложен за 11 април.