Нападателят на Милан Жереми Менез е изключително благодарен за шанса, който животът му е предоставил. Френският национал вярва, че ако не е бил футболът, вече да е в затвора.

"Трябва да призная, че ако не беше футболът, най-вероятно вече щях да съм зад решетките. Там вече са голяма част от моите приятели. Варварство, наркотици, все за подобни неща. Като че ли липсата на пари понякога може да доведе до обяснението за някои неща, които се случват", коментира Менез.