Нападателят на ЦСКА Килиан Шеридън продължава да бележи в първенството на Шотландия. Ирландецът реализира при загубата на Сейнт Джонстън с 2:3 от Хибърниън. Шеридън е собственост на ЦСКА, но беше пратен под наем в Шотландия до януари. Голмайсторът вкара за 2:3 в 88-ата минута в мача от 9-ия кръг на шампионата. Домакините от Хибърниън поведоха чрез Спрул, но Крейг изравни. Хибс отново дръпна напред с 3:1 след два гола на О`Конър, единият от които от дузпа. Крайното 2:3 оформи Шеридън. Това е негов трети гол от началото на сезона, като в предишния кръг отбеляза два при равенството с Хартс. След 9-ия кръг в Шотландия лидер е Рейнджърс с 25 точки, следван от Селтик с 18, но с мач по-малко. Сейнт Джонстън е пети с 12 точки, колкото има и четвъртият Хартс./БЛИЦ