Изключително любопитна ситуацията се случи в края на първото полувреме между четвъртодивизионните Гримзби и Брадфорд в английската Лига 2, след като Стефан Пейн атакува свой съотборник и бе изгонен с директен червен картон.

Гримзби допусна попадение в 42-рата минута и загуби срещата с 0:1, но ще продължи борбата си за оцеляване.

След края на първата част Стефан Пейн и съотборника му Филипе Мораиш си размениха няколко реплики на висок тон. След това нещата излязоха извън контрол. Пейн не сдържа нервите си и влезе с главата напред, а докато футболистите на двата отбора се прибираха към съблекалните, главният съдия настигна Пейн и му показа директен червен картон.

Стефан Пейн осъзна по-късно каква глупост е направил и бе видян разплакан, а с човек повече Брадфорд запази до края крехката си преднина. След поражението "моряците" остават на дъното във временното класиране с 34 точки.