Наполи би Байерн с 3:2 в изключително вълнуващ приятелски мач в Трентино пред 3000 зрители. В 17-ата минута Давид Алаба откри за Байерн, след като довкара във вратата силен шут на Робен. Секунди преди почивката Паоло Канаваро с хубав ножичен удар изравни.

В средата на второто полувреме Наполи успя да поведе. Македонецът Горан Пандев в 67-ата минута получи отличен пас от Хуан Зунига и вкара за 2:1 за Наполи. Четвърт час преди края Шакири изравни от пряк свободен удар. В 82-ата минута юношата Лоренсо Инсине донесе победата на Наполи.

БАЙЕРН: Щарке, Рафиня (46 - Хойберг), Ван Буйтен, Данте, Контенто, Тимошчук, Густаво, Робен, Шакири, Алаба (39 - Кан), Манджукич (60 - Писаро)

НАПОЛИ: Росати, Кампаняро (78 - Грава), Канаваро, Бритос (60 - Ароника), Зунига, Инлер, Досена (70 - Витале), Джемаили (88 - Форнито), Хамшик (88 - Палма), Инсине (86 - Новотни), Варгас (60 - Пандев