Резервата Хесус Датоло вдъхнови Наполи за победата с 3:2 като гост на Ювентус, която дойде след като тимът от Неапол изоставаше с два гола в резултата.

В двубоя от 11 кръг на Серия “А” домакините взеха аванс в 35-ата минута с попадение на Давид Трезеге, преди Себастиан Джовинко да удвои девет минути след почивката при грешка на защитника на Наполи Матео Контини.

Датоло се появи в игра в 58-ата минута и още при първата си атака центрира за попадението на Марек Хамшик, а шест минути по-късно сам вкара изравнителния гол. Хамшик донесе победата на Наполи в 82-ата минута. В последната минута Юве остана с човек по-малко заради червения картон на Амаури./БЛИЦ

ИТАЛИЯ, СЕРИЯ “А”, 11 КРЪГ
От събота, 31 октомври
Ювентус – Наполи 2:3
1:0 Давид Трезеге (35), 2:0 Себастиан Джовинко (54), 2:1 Марек Хамшик (59), 2:2 Хесус Датоло (65), 2:3 Марек Хамшик (82)