Наполи изтръгна ценна победа като гост над Торино с 2:1 и продължи в среща от предпоследния 37-и кръг в Серия "А" и продължи борбата с Рома за второто място, даващо право за директо участие в груповата фаза на Шампионската лига.

Неаполитанци владееха изцябо положението през първата част и поведоха в 12-ата минута чрез Гонсало Игуаин, който бе изведен сам срещу вратаря на домакините и не сбърка..

В 20-ата минута Кайехон удвои след прекрасен успореден пас на Хамшик в малкото наказателно поле.

2 минути по-късно Игуаин бе близо да реши всичко, след като нацели дясната греда.

В 66-ата минута Торо успя да намали аванса на гостите, след като технично засече пас в наказателното поле и прехвърли Рейна – 1:2.

Торино опита всичко, за да стигне до равенството, но Наполи устоя на напрежението и спечели срещата, като Джузепе Вивес от домакините остави отбора си с чевек по-малко след втори жълт картон в 90-ата минута.

По този начин те отново излязоха на втора позиция със 79 точки - 2 повече от третия Рома.