Наполи победи Лече с 4:2 в мач от 14-ия кръг на Серия "А". Аржентинският нападател Езекиел Лавеци откри резултата за домакините от Неапол в 26-ата минута, а в 33-ата уругвайската звезда Кавани бе точен за 2:0 след асистенция на македонеца Горан Пандев. В 42-ата минута халфът Блерим Джемайли вкара трети гол за Наполи, а 9 минути след почивката Луис Муриел отбеляза първото попадение за Лече. В 82-ата минута Кавани реализира втория си гол в мача, този път след асистенция на Лавеци, за 4:2 за Наполи. В последната минута резервата за Лече Даниеле Корвия оформи крайния резултат.

Наполи е пети в класирането с 20 точки, докато Лече продължава да заема последната 20-а позиция с 8. Лидер е Милан с 27, пред Удинезе, също с 27 и Ювентус с 26 и мач по-малко./БЛИЦ