Напусналият изхвърления от професионалния футбол Локо (Сф) бранител Камен Хаджиев вкара първия си гол с екипа на Олденбург, който загуби с 1:4 при визитата си на втория тим на Хановер в среща от втория кръг на Северната регионална лига - четвърто ниво на немския футбол.

Хаджиев, който е играл още за Пирин (Гоце Делчев) и Миньор (Перник), се разписа още в 3-ата минута след центриране на Флориан Зюц от свободен удар. През второто полувреме обаче за домакините се развихри Роман Прокоп (57, 64, 65-дузпа), оформил хеттрик за по-малко от 10 минути. Себастиан Ернст (86) пък оформи крайния резултат в полза на домакините.

След поражението си Олденбург има 3 точки от 2 мача и заема 12-о място във временното класиране, а в следващия кръг приема Хавелзе.