Напусналият преди по-малко от седмица ЦСКА Юнус Санкаре донесе успеха на новия си тим Панатинайкос с 3:2 при визитата на градския съперник Атромитос с късен победен гол в гръцката Суперлига. Това беше и дебют за 31-годишния сенегалски халф с екипа на "детелините".

Гостите поведоха с гол на Фран Велес (10), но в добавеното време на първата част Гутас (45+1) изравни. Карлитос Лопес (48) отново изведе Панатинайкос напред малко след почивката, но Атромитос изравни с попадение на Агаев (55).

Санкаре се появи в игра в 61-ата минута на мястото на Вилафанес и в 84-ата вкара победния гол.

С тази победа Панатинайкос събра 38 точки и заема 5-ото място. Атромитос е седми с 25 точки, а лидерът Олимпиакос има 54 пункта.