Специя е новият член на италианската Серия "А". Андрей Гълъбинов и съотборниците му загубиха с 0:1 реванша с Фрозиноне у дома, но след успех с 1:0 в първия мач се класираха за елита.

Правилата в битките за промоция в Италия са такива, че напреди при равен резултат в двата мача продължава отборът, който е заел по-предно класиране през сезона. Специя завърши на трето място, докато Фрозиноне финишира чак на 8-о място.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Андрей Гълъбинов беше на терена през всичките 90 минути. Българският нападател имаше две добри възможности за гол, но не успя да ги оползотвори.

Единственото попадение в срещата реализира Маркус Роден в 61-ата минута. До края на срещата Специя удържа натиска на гостите и ще бъде в елита.