Българският национал Божидар Краев отново беше доста коментиран в португалския футбол, но този път не с гол във вратата на някой от грандовете. 22-годишният халф игра цял мач за Жил Висенте при домакинското равенство 1:1 с Брага.

Срещата беше прекъсната за около половин час в 50-ата минута след проблем с електрическото захранване. Куриозният момент стана веднага след удар на Краев, при който беше уловен от вратаря Едуардо. Феновете на Жил Висенте осветиха трибуните с фенерчетата на телефоните си по време на принудителната пауза.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Преди спирането на тока Брага имаше аванс в резултата с гол на Вандерсон Галено. След подновяването на играта Жил Висенте доминираше и Сандро Лима успя да изравни в 79-ата игрова минута на мача.

Божидар Краев и съотборниците му се намират на 11-о място в класирането с актив от четири точки след три изиграни мача. Брага е шести, но също с четири точки. Спортинг (Лисабон) и Фамаликао са лидери с по 7, следвани от Бенфика и Порто с по шест.