Атанас Илиев влезе като резерва за Асколи при поражението с 1:2 като гост на Фрозиноне в мач от 9-ия кръг на италианската Серия Б. Българският национал се появи на терена в 56-ата минута, но така и не успя да помогне на своя отбор да избегне поражението.

На „Стадио Бенито Стирпе“ домакините поведоха с гол на Федерико Гати (32), който прати топката в мрежата на Никола Леали след подаване на Матео Ричи (48), който удвои аванса им малко след почивката.

В 56-ата минута Атанас Илиев влезе в игра, а малко по-късно Софиан Бидауи (65) намали изоставането на гостите, които бяха по-активни до края на мача, но резултатът се запази непроменен.

След загубата Асколи остава осми с 14 точки, докато Фрозиноне се изкачи на 6-ата позиция със същия точков актив