Българският национал Мартин Минчев вкара гол за Спарта Прага при убедителната победа с 6:0 над Андерлехт в приятелска среща. Форматът на контролата бе три полувремена по 45 минути, а българският нападател се разписа в третата част на двубоя.

Ладислав Крейци даде аванс на чешкия тим от дузпа, която реализира в 32-рата минута. Нападателят на Спарта Прага се разписа и в 63-ата минута, с което удвои аванса на своя тим.

Българският национал Мартин Минчев влезе в игра в средата на второто полувреме в 75-ата минута. Крейци оформи своя хеттрик от дузпа в 84-ата минута на двубоя.

Якуб Пешек вкара четвъртото попадение за Спарта в 123-ата минута, а три минути по-късно Мартин Минчев също успя да опъне мрежата на Андерлехт. Последният шести гол за Спарта падна в 134-ата минута, когато Ян Кучта бе точен от бялата точка.