Вратарят на младежкия национален отбор Димитър Евтимов игра цял за мач за Нънийтън при победата с 2:1 над Гримзби Таун. Двубоят беше част от 6 кръг на английската пета дивизия (Конфърънс Нешънъл).

Евтимов играе за тима под наем за три месеца от Нотингам Форест. До момента той е изиграл три мача за Нънийтън, в които отборът записа две победи и едно равенство.

Гавин Кауън и Анди Браун вкараха за гостите през първото полувреме при успеха над Гримзби Таун. Домакините върнаха едно попадение чрез Анди Куук, който се разписа с глава след центриране от корнер четири минути преди края.

С 14 точки Нънийтън заема трето място във временното класиране на Конфърънс Нешънъл. Със същия актив са отборите на първите две места – Кеймбридж и Барнет, които имат по-добра голова разлика.