Васлуй с Живко Миланов и Станислав Генчев в състава си завърши 1:1 като гост на Университатя (Клуж). Двубоят бе първи от програмата на 3-ия кръг на елита в Румъния и се игра на стадион "Мунисипал Виктория" в Алба Юлия.

Българските национали започнаха титуляри за гостите и останаха на терена до последния съдийски сигнал. Васлуй поведе в 80-ата минута след автогол на Уесли Лопес. Университатя (Клуж) стигна до изравнителното попадение в три минути след това, когато за 1:1 се разписа Петер Цвирик.

Това е второ поредно равенство за Васлуй от началото на сезона след ремито 1:1 у дома срещу новака Търгу Муреш. Тимът на Миланов и Генчев преди това записа загуба на старта - 0:2 от Рапид в Букурещ. /БЛИЦ