Бившият играч на ЦСКА Нджонго Присо изригна за Петролул. В мач от деветия кръг на румънското първенство той отбеляза победния гол за успеха с 3:2 над ЧФР Клуж.

Камерунецът влезе като резерва и в 67-ата минута вкара с мощна тупалка. Петнайсетина минути по-късно Присо бе близо до второ попадение, но след удара му топката се отби в гредата.

Нджонго избяга от ЦСКА през лятото, когато клубът беше пред фалит. Той се оправда, че жена му не иска повече да стои в България и предпочита да се преместят в по-топла страна. Присо я “послуша” и премина в “гореща” Румъния, намираща се на север от нас.

В момента Петролул е на трето място в класирането с 19 точки. Толкова имат и първите два отбора Астра и Стяуа.