На изключително интересен факт станаха свидетели малцината зрители на мача от втора дивизия на Фарьорските острови между втория отбор на Викингур и Б71 Сандой.

Гостите от Б71 допуснаха обрат и загубиха с 2:3. Любопитното е, че двете попадения за тима от Сандой бяха вкарани от бразилците Клейтон Насименто и Клайвер Насименто, които са баща и син.

Клейтон е на 41 години, а синът му е на 21. Двамата играят като защитници. Бащата играе за фарьорски отбори от 2003 г., а Клайвер дори има местно гражданство.

Арон Елингсгаард даде аванс на втория тим на Викингур в осмата минута, но Б71 обърна. Първо Клайвер Насименто изравни в 32-ата, а четири минути по-късно и баща му се разписа. Автогол на Ейрикур Якобсен в 62-ата минута установи равенството 2:2, но домакините стигнаха до победата с попадение на Елиа Лервиг в третата минута на добавеното време.