На изумително и вероятно невиждано до този момент нещо на професионален футболен мач се случи във втора дивизия на Япония. Двубоят между Монтедио Ямагата и Ехиме завърши при резултат 3:0 за домакините, а два от головете паднаха в рамките на 90 секунди. Изумителното в случая е, че и двете попадения станаха с удари от центъра на терена, а вратарят неразчетено стоеше далеч пред наказателното си поле.

Шеметните 90 секунди се случиха 15 минути след началото на второто полувреме при резултат 1:0 за Монтедио. Гостите изгубиха топката, а Накамура видя, че стражът е много напред и веднага го прехвърли с хубав удар. Само секунди след подновяването на играта вратарят на Ехиме отново стоеше почти до центъра на терена, съотборниците му загубиха топката, а Сакамото с удар по земя преодоля тичащият наобратно Окамото.