Изключително куриозна ситуация се случи на мач от елита на Естония, в който лидерът Левадия спечели с 3:0 при визитата си на третия във временното класиране Пайде. При резултат 2:0 за гостите в добавеното време на първата част съдията отсъди дузпа в полза на домакините от Пайде, но казал на изпълнителя Ханс Аниер и вратаря Карл Андре Валнер, че 11-метровият наказателен удар е последното действие преди почивката.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

След това се случва нещо невиждано по футболните терени. Стражът на Левадия спасява дузпаъа, а Аниер прави добавка и праща топката в мрежата. Голът на домакините обаче не бе зачетен, след като реферът обяснил решението си с това, че вече е бил предупредил вратарят и изпълнителят какво ще направи - ще свири край на първото полувреме след удара от бялата точка.