Българският национален вратар Николай Михайлов допусна два гола в последните 10 минути, а Твенте записа домакинска загуба с 2:3 от Хераклес в мач от 21 кръг на Ередивизи.

Тимът от Енсхеде пропусна три добри голови положения преди Евертон да даде аванс на гостите след удар с глава 12 минути преди почивката.

Луук де Йонг изравни в 73-ата минута, но две грешки на защитата позволиха на Дарл Дъглас и Евертон да се разпишат в 81-ата и 84-ата минута.

Де Йонг вкара втория си гол в мача и 17-и за сезона в добавеното време, но това не предотврати загубата на домакините.

Твенте има 39 точки и заема трето място, докато Хераклес е 10-и с 27 точки. Лидер е ПСВ Айндховен с 42 точки, колкото има и вторият АЗ Алкмаар.

Twente - Heracles Almelo 2:3 by FootballKing1992