Вратарят на националния отбор на България Николай Михайлов допусна четири гола във вратата си при домакинството на Твенте на Утрехт. Двубоят от 21-ия кръг на Ередивизие завърши при резултат 2:4.

Българският страж пусна два гола преди почивката, които бяха дело на Йенс Тоорнстра в 32-ата и Якоб Муленга от дузпа в 45-ата минути. Твенте остана и с човек по-малко, след като Расмус Бенгтсон получи червен картон при нарушението за наказателния удар.

Домакините намалиха в 56-ата чрез Душан Тадич, но десет по-късно Дейв Бултхюс направи 3:1. Отново Тадич бе точен за 2:3, но още в следващата атака Майк ван дер Хорн оформи крайното 2:4.

Твенте заема 3-ото място с 42 точки, като изостава с 4 от лидера ПСВ Айндховен и само с 1 от втория Аякс.